ABOUT ME

Hanna Balwierczak to przede wszystkim zawodowy fotograf i znakomita artystka, jej specjalnością są między innymi zdjęcia modowe, a także beauty. Wykonuje również sesje portretowe, wnętrz i reportaże. Hanna doświadczenie jako fotograf zdobywała już od dzieciństwa, ponieważ zaczęła robić zdjęcia mając 13 lat. Dziś już jest jednym z najlepszych polskich fotografów wykorzystując swoje 9 letnie doświadczenie, wiedzę i umiejętności. Fotografie jej autorstwa były publikowane przez takie czasopisma jak: Vogue, Kaltblut Magazine, Lucy’s, Elegant  Magazine i wiele innych. Oprócz pracy na terenie całej Polski, miała również okazję pracować dla prestiżowych agencji w Mediolanie, Paryżu i Londynie. Przed swoim obiektywem gościła liczne polskie  oraz zagraniczne gwiazdy i topowych influecerów (Piotr Adamczyk, Natalia Siwiec, Katarzyna Warnke, Joanna Opozda, Enea Barozzi, Marcin Dubiel, Julia Kostera, Marta Linkiewicz). W wieku 18 lat utworzyła czasopismo artystyczne Biel Magazine, chcąc promować i wspierać młodych twórców.

Młody wiek jest jej ogromnym atutem, ponieważ dzięki niemu zawsze jest na bieżąco z nadchodzącymi trendami w fotografii, modzie i sztuce, a także zdaje sobie sprawę jak ważną inwestycją są media społecznościowe. Prowadzi dwa konta na instagamie i cieszy się niemałą popularnością. Jej oficjalne konto to @hannabalwierczak, a fotograficzne @hbalwierczak. Swoim klientom oferuje usługi, które spełniają najwyższe, światowe standardy, a oddane w jej ręce zlecenia, wykonuje w sposób twórczy i nowatorski. Do każdego projektu podchodzi w sposób indywidualny, z pełnym zaangażowaniem, ekscytacją i pokorą.

Hanna świetnie odnajduje się również w roli mentora i szkoleniowca. Organizuje konsultacje i warsztaty z zakresu fotografii, marketingu i retuszu.

Prywatnie jest to osoba o ogromnym sercu, wspierająca schroniska dla zwierząt i domy dziecka. Uwielbia poznawać ludzi, podróżować, gotować i uprawiać  sport.