ABOUT ME

Nazywam się Hanna Balwierczak i mam 22 lat. Fotografią interesowałam się od dzieciństwa, a od kilku lat zajmuję się nią zawodowo. Wykonałam setki sesji zdjęciowych, podczas których poznałam niezliczoną ilość osób. Każda z tych sesji wzbogaciła mnie w nowe doświadczenia i umiejętności. Moje zdjęcia były publikowane przez takie czasopisma jak: Vogue Italia, Kaltblut Magazine, Lucy’s, Elegant  Magazine i wiele innych. Oprócz pracy na terenie całej Polski, miałam również okazję fotografować dla światowych agencji w Mediolanie, Paryżu i Londynie.

Młody wiek traktuję jako atut, ponieważ dzięki niemu jestem zawsze na bieżąco z nadchodzącymi trendami w fotografii, modzie i sztuce, a także zdaję sobie sprawę jaką ważną rolę odgrywają social-media w biznesie. W związku z tym, moim klientom oferuję usługi, które spełniają najwyższe, światowe standardy, a oddane w moje ręce zlecenia, wykonuję w sposób twórczy i nowatorski. Do każdego projektu podchodzę w sposób indywidualny, z pełnym zaangażowaniem i ekscytacją.

My name is Hanna Balwierczak and I am 21 years old. I have been interested in photography since I was a little girl and I have been working as a photographer for a few years. I have done hundreds of photo shoots which gave me the opportunity to meet a lot of amazing people. Each of the photo shoots provided me with new experiences and skills. My photos have been published by such magazines as Vogue Italia, Kaltblut Magazine, Lucy’s, Elegant Magazine and many others. Not only have I worked in Poland, but also abroad for popular international agencies, e.g. in Paris, London, Milano.

I believe my young age is my asset, as it helps me to be up to date with the upcoming trends in photography, fashion and art. What is more, I am aware of the importance of social media in business. The services I provide to my clients meet the highest standards and I do my job in a creative and innovative way. I think of all my projects individually and I am always fully dedicated to each of them.